Ficomirrors Polska od początku swojej działalności na rynku pokazuje, że to właśnie ludzie są w centrum naszego zainteresowania.  Chcemy wspierać aktywne formy spędzania wolnego czasu przez naszych pracowników. Realizujemy ten cel poprzez swoją działalność sponsoringową. Wierzymy, że wspólne kibicowanie i zabawa to najlepszy sposób na wzmocnienie wzajemnych relacji.

BOKS

W roku 2015 nasza firma postanowiła wesprzeć działalność sportowego klubu SILESIA – BOXING, do którego należy jedna z naszych koleżanek – Bojana Libiszewska. Jesteśmy pełni uznania dla Bojany, która potrafi pogodzić pracę w naszej firmie, treningi oraz udziały w międzynarodowych galach sportowych, na których odnosi już pierwsze poważne zwycięstwa. Gratulujemy wygranych  i życzymy dalszych sukcesów.

BIEGI

Jednym z naszych najaktywniejszych sportowo  pracowników jest Dominik Kamiński. Pasją Dominika są biegi długodystansowe. Regularnie bierze udział w maratonach. Jesteśmy dumni z jego osiągnięć
i zaszczyceni, że zawsze pojawia się z naszym logo na koszulce startowej. Gratulujemy wyników i życzymy osiągania jak najlepszych czasów!

PIŁKA NOŻNA

W 2018 roku Ficomirrors Polska stworzyła istniejącą do dziś kadrę piłki nożnej. Większość kadry zespołu to zawodnicy pracujący na Lakierni, a jej kapitanami są bracia Kamil i Łukasz Makuch.
Swoje pierwsze Mistrzostwa Polski Firm w 2018 roku w Ostródzie drużyna ukończyła na 5 miejscu, co jest dużym sukcesem jak na pierwszy turniej. W szczególności, że aż 25 zespołów walczyło o zwycięstwo w turnieju .

W roku 2019 na dwóch dużych turniejach drużyna osiągnęła jeszcze lepsze wyniki. VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w Gdyni uplasowały drużynę na 4 pozycji, co pokazuje, że drużyna robi postępy i ma potencjał, by na mapie Polski wśród dużych firm zajmować czołowe miejsca. Największym sukcesem jest srebrny medal za zajęcie 2 miejsca na Międzyzakładowych Mistrzostwach Polski Firm w Wiśle w sierpniu 2019 roku.

Możliwość komentowania została wyłączona.