Chcielibyśmy poinformować, że w dniu 07 września 2015 roku w Katowicach w Teatrze Wyspiańskiego odbyła się uroczysta Gala podsumowująca śląski regionalny etap Konkursu „Lodołamacze 2015”.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych (FAZON), której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Laureatami konkursu są firmy i osoby, które wyróżniają się na tle konkurencji profesjonalną polityką personalną w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Działając w różnych obszarach biznesu dbają o rozwój i efektywność swoich firm, łącząc to jednocześnie z wysoką etyką biznesu i wrażliwością społeczną.

Kapituła Konkursu Regionu Śląskiego przyznała naszej Firmie I miejsce w kategorii Otwarty Rynek Pracy za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

Jednocześnie informujemy, że nasza Firma będzie reprezentować Region Śląski w Ogólnokrajowym Konkursie Lodołamacze 2015 podczas X uroczystej gali sygnowanej przez Małżonkę Prezydenta RP Panią Agatę Kornhauser- Duda.

Możliwość komentowania została wyłączona.