AKTUALNE OFERTY PRACY

PLANISTA PRODUKCJI

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

ELEKTROMECHANIK (ODLEWNIA ALUMINIUM)

KOORDYNATOR DS. POMIARÓW I BADAŃ

KIEROWNIK INŻYNIERII PROCESU

AUTOMATYK (ZMIANOWY)

SPECJALISTA DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA

„Pracę w Ficosa polecam wszystkim, którzy są konsekwentni w działaniu, nastawieni na osiąganie efektów w pracy, chcą podejmować nowe wyzwania, a zmiany są dla nich nieodłącznym elementem działania nowoczesnej firmy”

Opinia pracownika

Oferujemy prace i staże w działach:

– BHP
– Finansów i Kontrolingu
– Projektów
– Inżynierii Procesu
– IT
– Jakości

– Ciągłego Doskonalenia (Lean Manufacturing)
– Logistyki
– Systemy Logistyczne
– Zakupów
– Zasobów Ludzkich

– Utrzymania Ruchu
– Warsztatu Form
– Magazynu
– Produkcji

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących procesów rekrutacyjnych prosimy o kontakt mailowy:

ficomirrors.rekrutacja@ficosa.com
.

Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie przedstawiamy proces rekrutacji.

Wierzymy, że poniższe informacje dotyczące poszczególnych etapów procesu rekrutacji w Ficomirrors Polska będą dla Państwa pomocne.

Proces rekrutacji w Ficomirrors Poska przebiega następująco:

ETAP I: APLIKACJE

Polega na przesłaniu aplikacji w postaci CV na adres e-mail: ficomirrors.rekrutacja@ficosa.com

Jeżeli chcesz, abyśmy rozważyli Twoją kandydaturę również w przyszłych rekrutacjach umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Ficomirrors Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informacja na temat przetwarzania danych kandydata do pracy dostępna jest na stronie: Kliknij Tutaj

ETAP II: SELEKCJA WSTĘPNA

Przesłane aplikacje zostają dokładnie przeanalizowane przez specjalistę ds. rekrutacji. Na podstawie dostarczonych informacji następuje wstępna selekcja kandydatów.

Jeśli aplikacja zostaje pozytywnie zweryfikowana, pracownik działu HR skontaktuje się z wybranym Kandydatem w celu ustalenia daty spotkania.

ETAP III: SELEKCJA WŁAŚCIWA

Kandydat zostaje zaproszony na spotkanie do siedziby firmy w Dąbrowie Górniczej. Na spotkaniu oprócz specjalisty ds. rekrutacji są obecni przedstawiciele działu/pionu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Podczas spotkania, każdy z kandydatów ma okazję uzyskania dodatkowych informacji o firmie, kulturze całej organizacji oraz stanowisku, na które aplikuje. Z drugiej strony przedstawiciele firmy uzyskają niezbędne informacje dotyczące doświadczenia zawodowego, posiadanych kwalifikacji, osiągnięć, predyspozycji, motywacji i oczekiwań zaproszonych kandydatów. Zdarza się, że oprócz wywiadu są przeprowadzane:

  • testy wiedzy zawodowej,
  • testy językowe.

ETAP IV: DECYZJA

Po zakończeniu procesu rekrutacji, pracownik działu HR informuje Kandydatów, którzy przeszli do Etapu III o decyzji Pracodawcy.

Z wybranym kandydatem zostaje podpisany list intencyjny, który daje zarówno wybranej osobie, jak  i firmie poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że w niedalekiej przyszłości zostanie nawiązana współpraca.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w Ficomirrors Polska zapewniamy, że stosowane przez nas kryteria selekcji są sprawiedliwe i obiektywne. Kandydaci, którzy spełniają kryteria zawarte  w ogłoszeniu, mają równe szanse.

Jednocześnie zapewniamy, że informacje przekazywane w naszych procesach rekrutacyjnych  pozostają tylko do naszej wiadomości.

Możliwość komentowania została wyłączona.