Ficomirrors Polska jest organizacją skupioną na ciągłym doskonaleniu procesów. Wspierają nas w tym narzędzia Lean Six Sigma oraz akceptacja pracowników.

Nasz zakład jest liderem w korporacyjnym programie ciągłego doskonalenia FIT (Ficosa Improvement Transformation), bazującym na trzech filarach: walce z marnotrawstwem i zmiennością, możliwościach i pomysłach, transparentności i skupieniu.

Każdy pracownik zaangażowany jest w program ciągłego doskonalenia dzięki możliwości składania wniosków w elektronicznym systemie sugestii, zgłaszaniu projektów eliminujących straty, Quick Kaizenów i Standard Kaizenów oraz udział w projektach Six Sigma mających za zadanie redukować zmienności w procesie. Wszystkim chętnym pracownikom oferujemy udział w szkoleniach z dziedziny Ciągłego Doskonalenia : 5S, symulacja Lean, Problem Solving, VSM, Lean Six Sigma na poziomach Yellow, Green i Black Belt, narzędzia statystyczne (MSA, SPC, Capability Study, DOE). Wierzymy, że prawdziwy rozwój organizacji może odbywać się przede wszystkim poprzez rozwój osób w niej pracujących. Sposób w jaki chcemy to osiągnąć, polega na zapewnieniu w przystępny sposób wiedzy popartej doświadczeniem i pomocy w jej wykorzystaniu w codziennej pracy.

Fundacja-Lean-Education

Możliwość komentowania została wyłączona.